Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Kontrola jakości

Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz
QC profilu
Zwroty i zwrot pieniędzy

W przypadku produktów zakupionych bezpośrednio od BT Lab i autoryzowanych dystrybutorów, jeśli produkt nie działa zgodnie z opisem w arkuszu danych związanych z produktem, klient musi powiadomić BT Lab w ciągu 6 miesięcy od dostarczenia, podając szczegóły stosowanego stosowanego protokołu. Firma BT Lab sprawdzi następnie szczegóły protokołu klienta, aby ustalić, czy problem dotyczy protokołu, czy też dotyczy produktu. W przypadku problemów związanych z protokołem eksperci BT Lab udzielą racjonalnej niezależnej porady. W przypadku problemów związanych z produktem, wymiana lub zwrot pieniędzy zostaną zaoferowane jako jedyne rozwiązanie klienta.

Zasady wymiany i zwrotu pieniędzy

Przeciwciała, białko, zestaw ELISA i inne materiały laboratoryjne nie kwalifikują się do zwrotu. Aby poprosić o wymianę, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym.
Przyjmujemy wymianę w ciągu 30 dni od otrzymania rzeczy. Jesteś pewien, że informacje zwrotne do naszej obsługi klienta na czas za pośrednictwem poczty e-mail: order@bt-laboratory.com.
Wymiana produktu powinna odbywać się wyłącznie w wyznaczonych dniach. Po tym okresie nie przysługuje ci zwrot lub zwrot przedmiotu.
Przedmioty w specjalnym liczniku nie podlegają zwrotowi ani wymianie bez problemów z jakością.
Aby poprosić o zwrot pieniędzy, skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym za pośrednictwem poczty e-mail. Prosimy o podanie informacji o zamówieniu, w tym numeru partii, pełnego adresu rozliczeniowego i numeru telefonu, abyśmy mogli lepiej pomóc w wypełnieniu wniosku.

Wszelkie uszkodzone lub wadliwe produkty lub brakujące elementy lub ich części, które nie są zgodne z zamówieniem, prześlemy wymianę lub uzupełnienie produktu jak najszybciej bez dodatkowych kosztów wysyłki.
Wymiana jakiegokolwiek produktu powinna opierać się na dostępności produktu. A proces ten powinien zostać przeprowadzony w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki.
Jeśli oryginalny zamówiony przedmiot nie jest już możliwy, poprosimy o wybór alternatywnego przedmiotu i przesyłamy go do Ciebie bez dodatkowych kosztów wysyłki.
Każdy z własnych powodów, nie ponosimy kosztów wymiany.

Certyfikaty
 • Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty

  Standard:ISO

  Numer:11717QU0185-01ROS

  Data wydania:2018-01-23

  Data wygaśnięcia:2021-01-23

  Zakres / piecyk:Export of ELISA detection reagent for scientific research

 • Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty

  Standard:CE

  Numer:CMSH1404223792

  Data wydania:2014-03-14

  Zakres / piecyk:FOR RESEARCH USE ONLY

  Wydane przez:Global Testing Services Co., Ltd

Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)