Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw Sandwich ELISA

Dostosowany zestaw 96 testosteronu Królik testosteronu ELISA

Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz

Dostosowany zestaw 96 testosteronu Królik testosteronu ELISA

Customized Rabbit Testosterone T  ELISA Kit 96 wells
Customized Rabbit Testosterone T  ELISA Kit 96 wells

Duży Obraz :  Dostosowany zestaw 96 testosteronu Królik testosteronu ELISA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: BT Lab
Orzecznictwo: CE, ISO9001:2005, MSDS
Numer modelu: Nr katalogowy E0039Rb

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w opakowanie na lód i styropian
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych, zamówienie zbiorcze w ciągu jednego tygodnia
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: W magazynie
Szczegółowy opis produktu
Czas testu: 2 godziny Docelowe białko: Testosteronu
Smple: surowica, osocze, tkanka, supernant kultury komórkowej Dostawy: DHL / FedEX
Spesyfikacja: 96 dołków / 48 dołków
High Light:

elisa sandwich assay kit

,

sandwich elisa test kit

Zestaw testowy King Testosteron (T)

Szczegóły Produktu
Nr kat. E 0039Rb
Standardowy zakres krzywej : 0.2ng / ml - 60ng / ml
Czułość : 0,095 ng / ml
Rozmiar : 96 dołków
Przechowywanie : Przechowywać odczynniki w temperaturze 2-8 ° C. W przypadku przechowywania przez ponad 6 miesięcy należy zapoznać się z datą ważności przechowywaną w temperaturze -20 ° C. Unikaj powtarzających się cykli odwilży. Jeśli pojedyncze odczynniki są otwarte, zaleca się, aby zestaw był używany w ciągu 1 miesiąca.
* Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku badawczego, a nie do użytku w procedurach diagnostycznych. Przed użyciem zaleca się przeczytanie tej instrukcji.

Ntend U se
Ten zestaw kanapkowy służy do dokładnego wykrywania ilościowego testosteronu Rabbit (znanego również jako T) w surowicy, osoczu, supernatantach hodowli komórkowych, lizatach komórkowych, homogenatach tkankowych.

Powiązanie
Ten zestaw jest testem immunoenzymatycznym (ELISA). Płytkę wstępnie powleczono przeciwciałem królika T. Obecność T w próbce jest dodawana i wiąże się z przeciwciałami pokrytymi w studzienkach. Następnie dodaje się biotynylowane przeciwciało królicze T i wiąże się z T w próbce. Następnie dodaje się streptawidynę-HRP i wiąże się z biotynylowanym przeciwciałem T. Po inkubacji niezwiązana Streptawidyna-HRP jest wymywana podczas etapu przemywania. Następnie dodaje się roztwór substratu i kolor rozwija się proporcjonalnie do ilości Rabbit T. Reakcję kończy się przez dodanie kwaśnego roztworu zatrzymującego i mierzy się absorbancję przy 450 nm.

ZALETY PODSTAWOWE

składniki Ilość
Roztwór standardowy (64ng / ml) 0,5 ml x 1
Wstępnie powlekana płytka ELISA 12 * 8-dołkowe paski x1
Rozcieńczalnik standardowy 3 ml x1
Streptawidyna-HRP 6 ml x1
Zatrzymaj rozwiązanie 6 ml x1
Roztwór substratu A 6 ml x1
Roztwór substratu B 6 ml x1
Koncentrat buforu przemywania (30x) 20 ml x 1
Biotynylowane przeciwciało królicze T 1 ml x1
Instrukcja użytkownika 1
Uszczelniacz płyt 2 zdjęcia
Torebka na zamek błyskawiczny 1 zdjęcieKolekcja próbek
Surowica Pozwól surowicy skrzepnąć przez 10-20 minut w temperaturze pokojowej. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez 20 minut.
Osocze Zdobywaj osocze, używając EDTA lub heparyny jako antykoagulantu. Wirować próbki przez 15 minut przy 2000-3000 obrotów na minutę w temperaturze 2 - 8 ° C w ciągu 30 minut od pobrania.
Mocz zbierać sterylną rurką. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Podczas gromadzenia płynu ustno-otrzewnowego i płynu mózgowo-rdzeniowego należy postępować zgodnie z wyżej wymienionymi procedurami.
Komórka C u poz ą ę su-dernatant Gromadzić za pomocą jałowych probówek podczas badania wydzielanych składników. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Zbierz ostrożnie supernatanty. Podczas badania składników w komórce należy użyć PBS (pH 7,2-7,4), aby rozcieńczyć zawiesinę komórek do stężenia komórek około 1 miliona / ml. Uszkadzaj komórki przez powtarzające się cykle zamrażania i rozmrażania, aby wypuścić składniki wewnętrzne. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.
Tkanki Wypłukać tkanki w PBS (pH 7,4) w celu dokładnego usunięcia nadmiaru krwi i zważyć przed homogenizacją. Mielimy tkanki i homogenizujemy je w PBS (pH 7,4) za pomocą szklanego homogenizatora na lodzie. Rozmrozić w 2-8 ° C lub zamrozić w temperaturze -20 ° C. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.

P ragmentacja P
Przed użyciem wszystkie odczynniki należy doprowadzić do temperatury pokojowej.
Standard Rozpuść 120 μl wzorca (64ng / ml) za pomocą 120 μl standardowego rozcieńczalnika, aby wytworzyć podstawowy roztwór podstawowy o stężeniu 32ng / ml. Odstawić standard na 15 minut z delikatnym mieszaniem przed rozcieńczeniem. Przygotuj podwójne punkty standardowe, seryjnie rozcieńczając standardowy roztwór podstawowy (32ng / ml) 1: 2 standardowym rozcieńczalnikiem, aby uzyskać roztwory o stężeniu 16 ng / ml, 8 ng / ml, 4 ng / ml i 2 ng / ml. Standardowy rozcieńczalnik służy jako zerowy wzorzec (0 ng / ml). Pozostały roztwór należy zamrozić w temperaturze -20 ° C i zużyć w ciągu jednego miesiąca. Proponowane rozcieńczenia roztworów standardowych są następujące:
Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)