Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do testu ELISA dla świń

Zestaw ELISA świńskiego reaktywnego białka / CRP, zestaw ELISA Sandwich dostosowany do indywidualnych potrzeb

Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz

Zestaw ELISA świńskiego reaktywnego białka / CRP, zestaw ELISA Sandwich dostosowany do indywidualnych potrzeb

C Reactive Protein / CRP Porcine ELISA Kit , Customized Sandwich ELISA Kit
C Reactive Protein / CRP Porcine ELISA Kit , Customized Sandwich ELISA Kit

Duży Obraz :  Zestaw ELISA świńskiego reaktywnego białka / CRP, zestaw ELISA Sandwich dostosowany do indywidualnych potrzeb

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: BT Lab
Orzecznictwo: CE, ISO9001:2005, MSDS
Numer modelu: Nr katalogowy E0048Po

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w opakowanie na lód i styropian
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych, zamówienie zbiorcze w ciągu jednego tygodnia
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: W magazynie
Szczegółowy opis produktu
Docelowe białko: Białko C-reaktywne Próbki: surowica, osocze, mocz, tkanka, supernatant hodowli komórkowej
Czas próby: 2 godziny rozmiar: 96 studzienek / 48 studzienek
dostosować: Zadowalające Zasada testu: Kanapka
High Light:

elisa reagent kit

,

elisa test kit

Zestaw ELISA z białkiem C-reaktywnym dla świń o wysokiej czułości i wrażliwości

Cat.No E 0048Po

Zakres krzywej standardowej : 0,5 ng / ml - 150 ng / ml

Czułość : 0,25 ng / ml

Rozmiar : 96 dołków

Przechowywanie : Przechowywać odczynniki w temperaturze 2-8 ° C. Przez ponad 6 miesięcy przechowywania należy przestrzegać daty ważności, utrzymując ją w temperaturze -20 ° C. Unikaj powtarzających się cykli rozmrażania. W przypadku otwarcia poszczególnych odczynników zaleca się użycie zestawu w ciągu 1 miesiąca.

* Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów badawczych, nie do użytku w procedurach diagnostycznych. Zaleca się przeczytanie tej instrukcji przed użyciem.

I ntended U se

Ten zestaw kanapkowy służy do dokładnego ilościowego wykrywania białka C-reaktywnego u świń (znanego również jako CRP) w surowicy, osoczu, supernatantach hodowli komórkowych, lizatach komórkowych, homogenatach tkankowych.

Zasada testu

Ten zestaw jest enzymatycznym testem immunosorbentnym (ELISA). Płytka została wstępnie pokryta przeciwciałem CRP świni. CRP obecny w próbce jest dodawany i wiąże się z przeciwciałami pokrytymi na studzienkach. Następnie dodaje się biotynylowane świńskie przeciwciało CRP i wiąże się z CRP w próbce. Następnie dodaje się streptawidynę-HRP i wiąże się z biotynylowanym przeciwciałem CRP. Po inkubacji niezwiązana Streptawidyna-HRP jest wymywana podczas etapu mycia. Następnie dodaje się roztwór substratu i kolor rozwija się proporcjonalnie do ilości świńskiego CRP. Reakcję kończy się przez dodanie kwasowego roztworu zatrzymującego i mierzy absorbancję przy 450 nm.

R eagent P rovided

składniki Ilość

Roztwór standardowy (160 ng / ml)

0,5 ml x 1
Wstępnie powlekana płytka ELISA 12 * 8 studzienkowych pasków x1
Rozcieńczalnik standardowy 3 ml x 1
Streptawidyna-HRP 6 ml x 1
Zatrzymaj rozwiązanie 6 ml x 1
Rozwiązanie podłoża A 6 ml x 1
Roztwór substratu B 6 ml x 1
Koncentrat buforu myjącego (25x) 20 ml x 1
Biotynylowane świńskie przeciwciało CRP 1 ml x1
Instrukcja użytkownika 1
Płytka uszczelniająca 2 zdjęcia
Torba na zamek 1 pic

Kolekcja próbek

Surowica Pozwól skrzepnąć surowicy przez 10-20 minut w temperaturze pokojowej. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez 20 minut.

Osocze Zbierz osocze za pomocą EDTA lub heparyny jako antykoagulantu. Wirować próbki przez 15 minut przy 2000-3000 RPM w temperaturze 2 - 8 ° C w ciągu 30 minut od pobrania.

Mocz Odbierz przez sterylną rurkę. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut. Podczas pobierania płynu opłucnowego i płynu mózgowo-rdzeniowego postępuj zgodnie z wyżej wymienionymi procedurami.

Komercyjn e proberat ciał komórek Zebrać za pomocą sterylnych probówek podczas badania wydzielonych składników. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut. Zebrać ostrożnie supernatanty. Podczas badania składników w komórce, użyj PBS (pH 7,2-7,4), aby rozcieńczyć zawiesinę komórek do stężenia komórek około 1 milion / ml. Uszkadzaj komórki poprzez powtarzane cykle zamrażania i rozmrażania, aby wypuścić składniki wewnętrzne. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut.

Tkanki Przepłukać tkanki w PBS (pH 7,4), aby dokładnie usunąć nadmiar krwi i zważyć przed homogenizacją. Zmiel tkanki i homogenizuj je w PBS (pH 7,4) za pomocą szklanego homogenizatora na lodzie. Rozmrozić w temperaturze 2-8 ° C lub zamrozić w temperaturze -20 ° C. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut.

Procedura badania

1. Przygotuj wszystkie odczynniki, roztwory standardowe i próbki zgodnie z instrukcją. Przed użyciem wszystkie odczynniki doprowadzić do temperatury pokojowej. Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.

2. Określ liczbę pasków wymaganych do testu. Włóż paski do ramek do użycia. Niewykorzystane paski należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C.

3. Dodaj standard 50μl do standardowego otworu. Uwaga : Nie dodawaj przeciwciał do standardowej studzienki, ponieważ standardowy roztwór zawiera biotynylowane przeciwciało.

4. Dodaj 40 µl próbki do dołków na próbki, a następnie dodaj 10 µl przeciwciała anty-CRP do dołków do próbek, następnie dodaj 50 µl streptawidyny-HRP do dołków próbek i studzienek standardowych (studzienka kontrolna nie pusta). Dobrze wymieszaj. Przykryj płytkę uszczelniaczem. Inkubować 60 minut w 37 ° C.

5. Wyjąć uszczelniacz i umyć płytkę 5 razy buforem do płukania. Namoczyć studzienki co najmniej 0,35 ml buforu do przemywania przez 30 sekund do 1 minuty dla każdego prania. W celu automatycznego płukania odessać wszystkie dołki i przemyć 5 razy buforem do płukania, przepełniając studzienki buforem do płukania. Blotować talerz na papierowych ręcznikach lub innym chłonnym materiale.

6. Dodaj 50 µl roztworu substratu A do każdej studzienki, a następnie dodaj 50 µl roztworu substratu B do każdej studzienki. Inkubować płytkę pokrytą nowym uszczelniaczem przez 10 minut w temperaturze 37 ° C w ciemności.

7. Dodaj 50 µl roztworu zatrzymującego do każdej studzienki, niebieski kolor natychmiast zmieni się na żółty.

8. Określić gęstość optyczną (wartość OD) każdego dołka natychmiast przy użyciu czytnika mikropłytek ustawionego na 450 nm w ciągu 10 minut po dodaniu roztworu zatrzymującego.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)