Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw Rat ELISA

Zestaw ELISA szczurowej katalizy o wysokiej specyficzności do dokładnego wykrywania ilościowego

Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz

Zestaw ELISA szczurowej katalizy o wysokiej specyficzności do dokładnego wykrywania ilościowego

High Specificity Rat Catalase ELISA Kit for Accurate Quantitative Detection
High Specificity Rat Catalase ELISA Kit for Accurate Quantitative Detection

Duży Obraz :  Zestaw ELISA szczurowej katalizy o wysokiej specyficzności do dokładnego wykrywania ilościowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: BT Lab
Orzecznictwo: CE, ISO9001:2005, MSDS
Numer modelu: Nr katalogowy E0869Ra

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w opakowanie na lód i styropian
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych, zamówienie zbiorcze w ciągu jednego tygodnia
Możliwość Supply: Western Union, T/T
Szczegółowy opis produktu
Uniprot No.: P04762 rozmiar: 96 dołków / 48 dołków
OEM: Zadowalające Zniżki: Dostępne
Długość testu: 2 godziny Próbki: surowica, osocze, mocz, tkanka, supernatant z hodowli komórkowej
High Light:

mouse elisa kit

,

enzyme assay kits

Zestaw do testu ELISA o 96 studzienkach dla CAT Wysoka specyficzność

Nr kat. E0869 Ra

Standardowy zakres krzywej : 1ng / ml - 300ng / ml

Czułość : 0,52 ng / ml

Rozmiar : 96 dołków

Przechowywanie : Przechowywać odczynniki w temperaturze 2-8 ° C. W przypadku przechowywania przez ponad 6 miesięcy należy zapoznać się z datą ważności przechowywaną w temperaturze -20 ° C. Unikaj powtarzających się cykli odwilży. Jeśli pojedyncze odczynniki są otwarte, zaleca się, aby zestaw był używany w ciągu 1 miesiąca.

* Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku badawczego, a nie do użytku w procedurach diagnostycznych. Przed użyciem zaleca się przeczytanie tej instrukcji.

Ntend U se

Ten zestaw kanapkowy służy do dokładnego wykrywania ilościowego szczurzej katalazy (znanej również jako CAT) w surowicy, osoczu, supernatantach hodowli komórkowej, lizatach komórkowych, homogenatach tkankowych.

Powiązanie

Ten zestaw jest testem immunoenzymatycznym (ELISA). Płytkę wstępnie powleczono przeciwciałem Szczura CAT. Obecność CAT w próbce jest dodawana i wiąże się z przeciwciałami pokrytymi w studzienkach. Następnie dodaje się biotynylowane Przeciwciało szczurzego kota i wiąże się z CAT w próbce. Następnie dodaje się streptawidynę-HRP i wiąże się z biotynylowanym przeciwciałem CAT. Po inkubacji niezwiązana Streptawidyna-HRP jest wymywana podczas etapu przemywania. Następnie dodaje się roztwór substratu i kolor rozwija się proporcjonalnie do ilości Szczura Kota. Reakcję zakończono przez dodanie kwaśnego roztworu zatrzymującego i zmierzono absorbancję przy 450 nm.

Kolekcja próbek

Surowica Pozwól surowicy skrzepnąć przez 10-20 minut w temperaturze pokojowej. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez 20 minut.

Osocze Zdobywaj osocze, używając EDTA lub heparyny jako antykoagulantu. Wirować próbki przez 15 minut przy 2000-3000 obrotów na minutę w temperaturze 2 - 8 ° C w ciągu 30 minut od pobrania.

Mocz zbierać sterylną rurką. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Podczas gromadzenia płynu ustno-otrzewnowego i płynu mózgowo-rdzeniowego należy postępować zgodnie z wyżej wymienionymi procedurami.

Komórka C u poz ą ę su-dernatant Gromadzić za pomocą jałowych probówek podczas badania wydzielanych składników. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Zbierz ostrożnie supernatanty. Podczas badania składników w komórce należy użyć PBS (pH 7,2-7,4), aby rozcieńczyć zawiesinę komórek do stężenia komórek około 1 miliona / ml. Uszkadzaj komórki przez powtarzające się cykle zamrażania i rozmrażania, aby wypuścić składniki wewnętrzne. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.

Tkanki Wypłukać tkanki w PBS (pH 7,4) w celu dokładnego usunięcia nadmiaru krwi i zważyć przed homogenizacją. Mielimy tkanki i homogenizujemy je w PBS (pH 7,4) za pomocą szklanego homogenizatora na lodzie. Rozmrozić w 2-8 ° C lub zamrozić w temperaturze -20 ° C. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.

P Rocedura

1. Przygotuj wszystkie odczynniki, roztwory standardowe i próbki zgodnie z instrukcją. Przed użyciem wszystkie odczynniki należy doprowadzić do temperatury pokojowej. Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.

2. Określ liczbę pasków wymaganych do testu. Wstaw paski w ramkach do użycia. Niewykorzystane paski należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C.

3. Dodać 50 μl wzorca do standardowej studzienki. Uwaga : Nie dodawaj przeciwciał do standardowej studzienki, ponieważ roztwór wzorcowy zawiera biotynylowane przeciwciało.

4. Dodaj 40 μl próbki do dołków do próbek, a następnie dodaj 10 μl przeciwciała anty-CAT do dołków do próbek, a następnie dodaj 50 μl streptawidyny-HRP do dołków do próbek i standardowych dołków (niezawierająca pustej studzienki kontrolnej). Dobrze wymieszać. Przykryj płytę uszczelniaczem. Inkubować 60 minut w 37 ° C.

5. Usuń uszczelniacz i przemyj płytkę 5 razy buforem do przemywania. Namoczyć studzienki za pomocą co najmniej 0,35 ml buforu do płukania przez 30 sekund do 1 minuty na każde płukanie. W celu zautomatyzowanego mycia odessać wszystkie studzienki i przemyć 5-krotnie buforem do przemywania, przepełniając dołki buforem do przemywania. Wymieszać płytkę na ręcznikach papierowych lub innym chłonnym materiale.

6. Dodaj 50 μl roztworu substratu A do każdej studzienki, a następnie dodaj 50 μl roztworu substratu B do każdej studzienki. Inkubować płytkę pokrytą nowym uszczelniaczem przez 10 minut w temperaturze 37 ° C w ciemności.

7. Dodaj 50 μl roztworu zatrzymującego do każdej studzienki, niebieski kolor natychmiast zmieni kolor na żółty.

8. Określ gęstość optyczną (wartość OD) każdej studzienki natychmiast za pomocą czytnika mikropłytek ustawionego na 450 nm w ciągu 10 minut po dodaniu roztworu zatrzymującego.

S ummary

  1. Przygotuj wszystkie odczynniki, próbki i standardy.
  2. Do każdej studzienki dodaj próbkę i odczynnik ELISA. Inkubować przez 1 godzinę w 37 ° C.
  3. Umyj płytkę 5 razy.

  4. Dodać roztwór substratu A i B. Inkubować przez 10 minut w 37 ° C.

  5. Dodaj roztwór zatrzymujący i kolor się rozwija.

  6. Odczytaj wartość OD w ciągu 10 minut.

Referencje

Kim CH, Choi H., Chun YS, Kim GT, Park JW, Kim MS
Pflugers Arch. 442: 519-525 (2001)

Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)