Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw Rat ELISA

Indywidualny zestaw do testu ELISA Interleukin 1 Alpha Rat wstępnie powlekany przeciwciałem Szczurzej IL 1A

Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz

Indywidualny zestaw do testu ELISA Interleukin 1 Alpha Rat wstępnie powlekany przeciwciałem Szczurzej IL 1A

Customized Interleukin 1 Alpha Rat ELISA Kit Pre - Coated with Rat IL 1A Antibody
Customized Interleukin 1 Alpha Rat ELISA Kit Pre - Coated with Rat IL 1A Antibody

Duży Obraz :  Indywidualny zestaw do testu ELISA Interleukin 1 Alpha Rat wstępnie powlekany przeciwciałem Szczurzej IL 1A

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: BT Lab
Orzecznictwo: CE, ISO9001:2005, MSDS
Numer modelu: Nr katalogowy E0118Ra

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w opakowanie na lód i styropian
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych, zamówienie zbiorcze w ciągu jednego tygodnia
Możliwość Supply: Western Union, T/T
Szczegółowy opis produktu
Uniprot No.: P16598 Docelowe białko: Interleukina 1 Alpha
Znany jako: IL-1A Czas realizacji: W ciągu 48 godzin
Wysyłka: DHL / FedEX dostosować: Dostępne
High Light:

enzyme assay kits

,

immunoassay test kits

96 dołków Wysoce wrażliwy zestaw ELISA dla szczurzego interleukiny 1 alfa

Nr katalogowy E0118 Ra

Standardowy zakres krzywej : 1ng / L - 300ng / L

Czułość : 0,48 ng / L

Rozmiar : 96 dołków

Przechowywanie : Przechowywać odczynniki w temperaturze 2-8 ° C. W przypadku przechowywania przez ponad 6 miesięcy należy zapoznać się z datą ważności przechowywaną w temperaturze -20 ° C. Unikaj powtarzających się cykli odwilży. Jeśli pojedyncze odczynniki są otwarte, zaleca się, aby zestaw był używany w ciągu 1 miesiąca.

* Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku badawczego, a nie do użytku w procedurach diagnostycznych. Przed użyciem zaleca się przeczytanie tej instrukcji.

Ntend U se

Ten zestaw kanapkowy służy do dokładnego, ilościowego wykrywania interleukiny 1 alfa szczura (znanej również jako IL-1A) w surowicy, osoczu, nadsączach hodowli komórkowych, lizatach komórkowych, homogenatach tkankowych.

Powiązanie

Ten zestaw jest testem immunoenzymatycznym (ELISA). Płytkę wstępnie powleczono przeciwciałem Szczurze IL-1A. IL-1A obecna w próbce jest dodawana i wiąże się z przeciwciałami pokrytymi na studzienkach. Następnie dodaje się biotynylowane Przeciwciało szczurzą IL-1A i wiąże się z IL-1A w próbce. Następnie dodaje się Streptawidynę-HRP i wiąże się z biotynylowanym przeciwciałem IL-1A. Po inkubacji niezwiązana Streptawidyna-HRP jest wymywana podczas etapu przemywania. Następnie dodaje się roztwór substratu i kolor rozwija się proporcjonalnie do ilości szczurzego IL-1A. Reakcję zakończono przez dodanie kwaśnego roztworu zatrzymującego i zmierzono absorbancję przy 450 nm.

P przestrogi

  • Przed użyciem zestaw i próbkę należy ogrzać w sposób naturalny do temperatury pokojowej 30 minut.
  • Ta instrukcja musi być ściśle przestrzegana w eksperymencie.
  • Po usunięciu pożądanej liczby pasków, natychmiast ponownie zamknij torebkę, aby zabezpieczyć pozostałą część przed zniszczeniem. Zakryj wszystkie odczynniki, gdy nie są używane.
  • Upewnić się, że kolejność pipetowania i szybkość dodawania od dołków przy pipetowaniu odczynników.
  • Końcówki pipety i uszczelniacz do płytek w ręce powinny być czyste i jednorazowe, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego.
  • Unikaj używania odczynników z różnych partii.
  • Roztwór substratu B jest wrażliwy na światło, nie wystawiając roztworu B na światło przez długi czas.
  • Roztwór zatrzymujący zawiera kwas. Podczas korzystania z tego materiału należy nosić okulary ochronne na oczy, dłonie i skórę. Unikać kontaktu skóry lub błon śluzowych z odczynnikiem zestawu.
  • Zestaw nie powinien być używany po upływie daty ważności.

Bufor do przemywania Rozcieńczyć 20 ml koncentratu buforu płuczącego 30x do wody dejonizowanej lub destylowanej, aby uzyskać 500 ml 1x buforu do przemywania. Jeśli w koncentracie utworzyły się kryształy, delikatnie mieszaj, aż kryształy całkowicie się rozpuści.

P Rocedura

1. Przygotuj wszystkie odczynniki, roztwory standardowe i próbki zgodnie z instrukcją. Przed użyciem wszystkie odczynniki należy doprowadzić do temperatury pokojowej. Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.

2. Określ liczbę pasków wymaganych do testu. Wstaw paski w ramkach do użycia. Niewykorzystane paski należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C.

3. Dodać 50 μl wzorca do standardowej studzienki. Uwaga : Nie dodawaj przeciwciał do standardowej studzienki, ponieważ roztwór wzorcowy zawiera biotynylowane przeciwciało.

4. Dodaj 40 μl próbki do dołków do próbek, a następnie dodaj 10 μl przeciwciała anty-IL-1A do dołków do próbek, a następnie dodaj 50 μl streptawidyny-HRP do dołków do próbek i standardowych dołków (niezadekwale dołka kontrolnego). Dobrze wymieszać. Przykryj płytę uszczelniaczem. Inkubować 60 minut w 37 ° C.

5. Usuń uszczelniacz i przemyj płytkę 5 razy buforem do przemywania. Namoczyć studzienki za pomocą co najmniej 0,35 ml buforu do płukania przez 30 sekund do 1 minuty na każde płukanie. W celu zautomatyzowanego mycia odessać wszystkie studzienki i przemyć 5-krotnie buforem do przemywania, przepełniając dołki buforem do przemywania. Wymieszać płytkę na ręcznikach papierowych lub innym chłonnym materiale.

6. Dodaj 50 μl roztworu substratu A do każdej studzienki, a następnie dodaj 50 μl roztworu substratu B do każdej studzienki. Inkubować płytkę pokrytą nowym uszczelniaczem przez 10 minut w temperaturze 37 ° C w ciemności.

7. Dodaj 50 μl roztworu zatrzymującego do każdej studzienki, niebieski kolor natychmiast zmieni kolor na żółty.

8. Określ gęstość optyczną (wartość OD) każdej studzienki natychmiast za pomocą czytnika mikropłytek ustawionego na 450 nm w ciągu 10 minut po dodaniu roztworu zatrzymującego.

Referencje

Westphal E., Li Chen, Pilowski C., Koch S., Ebelt H., Muller-Werdan U., Werdan K., Loppnow H.
J. Endotoxin Res. 13: 25-34 (2007)

Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)