Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw Rat ELISA

Dostosowany zestaw do kanapek to zestaw do precyzyjnego badania laboratoryjnego szczurzy białko włókniste z glejowym testem ELISA

Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz

Dostosowany zestaw do kanapek to zestaw do precyzyjnego badania laboratoryjnego szczurzy białko włókniste z glejowym testem ELISA

Customized This sandwich kit is High Precision Laboratory Research Rat Glial Fibrillary Acidic Protein ELISA Assay Kit
Customized This sandwich kit is High Precision Laboratory Research Rat Glial Fibrillary Acidic Protein ELISA Assay Kit

Duży Obraz :  Dostosowany zestaw do kanapek to zestaw do precyzyjnego badania laboratoryjnego szczurzy białko włókniste z glejowym testem ELISA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: BT Lab
Orzecznictwo: CE, ISO9001:2005, MSDS
Numer modelu: Nr katalogowy E0549Ra

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w opakowanie na lód i styropian
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych, zamówienie zbiorcze w ciągu jednego tygodnia
Możliwość Supply: Western Union, T/T
Szczegółowy opis produktu
Metoda badania: Kanapka Wysyłka: DHL / FedEX
Jakość: CE, ISO Docelowe białko: Glejowe włókniste białko kwasowe
Dostawy: W ciągu 48 godzin Znany jako: GFAP
High Light:

enzyme assay kits

,

immunoassay test kits

Dostosowany zestaw do kanapek to zestaw do precyzyjnego badania laboratoryjnego szczurzy białko włókniste z glejowym testem ELISA

Zakres krzywej standardowej : 10 pg / ml - 2000 pg / ml

Czułość : 5,43 pg / ml

Rozmiar : 96 dołków

Przechowywanie : Przechowywać odczynniki w temperaturze 2-8 ° C. Przez ponad 6 miesięcy przechowywania należy przestrzegać daty ważności, utrzymując ją w temperaturze -20 ° C. Unikaj powtarzających się cykli rozmrażania. W przypadku otwarcia poszczególnych odczynników zaleca się użycie zestawu w ciągu 1 miesiąca.

* Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów badawczych, nie do użytku w procedurach diagnostycznych. Zaleca się przeczytanie tej instrukcji przed użyciem.

R eagent P reparation

Przed użyciem wszystkie odczynniki należy doprowadzić do temperatury pokojowej.

Standard Rekonstytuuj 120 μl standardu (2400 pg / ml) 120 μl standardowego rozcieńczalnika, aby otrzymać standardowy roztwór podstawowy o pojemności 1200 pg / ml. Pozwól, aby wzorzec pozostawał na 15 minut z delikatnym mieszaniem przed wykonaniem rozcieńczeń. Przygotuj duplikaty standardowych punktów przez seryjne rozcieńczenie standardowego roztworu podstawowego (1200 pg / ml) 1: 2 standardowym rozcieńczalnikiem, aby uzyskać roztwory 600 pg / ml, 300 pg / ml, 150 pg / ml i 75 pg / ml. Standardowy rozcieńczalnik służy jako wzorzec zerowy (0 pg / ml). Wszelkie pozostałe roztwory należy zamrozić w temperaturze -20 ° C i zużyć w ciągu jednego miesiąca. Proponowane rozcieńczenia standardowych roztworów są następujące:

1200 pg / ml Standard nr 5 120 μl Original Standard + 120μl Standard Diluent
600pg / ml Standard nr 4 120 μl Standard Nr 5 + 120 μl Standardowy rozcieńczalnik
300 pg / ml Standard nr 3 120 μl standardowy nr 4 + 120 μl standardowy rozcieńczalnik
150 pg / ml Standard nr 2 120 μl Standard No.3 + 120 μl Standard Diluent
75 pg / ml Standard nr 1 120 μl Standard nr 2 + 120 μl Standardowy rozcieńczalnik

Stężenie standardowe Standard nr 5 Standard nr 4 Standard nr 3 Standard nr 2 Standard nr 1
2400pg / ml 1200 pg / ml 600pg / ml 300 pg / ml 150 pg / ml 75 pg / ml

Bufor płuczący Rozcieńczyć 20 ml buforu do przemywania Zatężyć 25x w wodzie dejonizowanej lub destylowanej, aby uzyskać 500 ml 1x buforu płuczącego. Jeśli w koncentracie utworzyły się kryształy, delikatnie mieszaj, aż kryształy całkowicie się rozpuściją.

Sayay P rinciple

Ten zestaw testowy Elisa jest enzymatycznym testem immunosorbentnym (ELISA). Płytka została wstępnie pokryta przeciwciałem Rat GFAP. GFAP obecny w próbce jest dodawany i wiąże się z przeciwciałami powleczonymi na studzienkach. Następnie dodaje się biotynylowane szczurze przeciwciało GFAP i wiąże się z GFAP w próbce. Następnie dodaje się streptawidynę-HRP i wiąże się z biotynylowanym przeciwciałem GFAP. Po inkubacji niezwiązana Streptawidyna-HRP jest wymywana podczas etapu mycia. Następnie dodaje się roztwór substratu i kolor rozwija się proporcjonalnie do ilości Rat GFAP. Reakcję kończy się przez dodanie kwasowego roztworu zatrzymującego i mierzy absorbancję przy 450 nm.

Kolekcja próbek

Surowica Pozwól skrzepnąć surowicy przez 10-20 minut w temperaturze pokojowej. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez 20 minut.

Osocze Zbierz osocze za pomocą EDTA lub heparyny jako antykoagulantu. Wirować próbki przez 15 minut przy 2000-3000 RPM w temperaturze 2 - 8 ° C w ciągu 30 minut od pobrania.

Mocz Odbierz przez sterylną rurkę. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut. Podczas pobierania płynu opłucnowego i płynu mózgowo-rdzeniowego postępuj zgodnie z wyżej wymienionymi procedurami.

Komercyjn e proberat ciał komórek Zebrać za pomocą sterylnych probówek podczas badania wydzielonych składników. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut. Zebrać ostrożnie supernatanty. Podczas badania składników w komórce, użyj PBS (pH 7,2-7,4), aby rozcieńczyć zawiesinę komórek do stężenia komórek około 1 milion / ml. Uszkadzaj komórki poprzez powtarzane cykle zamrażania i rozmrażania, aby wypuścić składniki wewnętrzne. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut.

Tkanki Przepłukać tkanki w PBS (pH 7,4), aby dokładnie usunąć nadmiar krwi i zważyć przed homogenizacją. Zmiel tkanki i homogenizuj je w PBS (pH 7,4) za pomocą szklanego homogenizatora na lodzie. Rozmrozić w temperaturze 2-8 ° C lub zamrozić w temperaturze -20 ° C. Wiruj przy 2000-3000 RPM przez około 20 minut.

Uwaga

  • Stężenia próbek należy przewidzieć przed użyciem w teście. Jeśli stężenie próbki nie mieści się w zakresie krzywej standardowej, użytkownicy muszą skontaktować się z nami, aby określić optymalną próbkę do poszczególnych eksperymentów.
  • Próbki do użycia w ciągu 5 dni należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C. Próbki należy podzielić na porcje lub przechowywać w temperaturze -20 ° C w ciągu 1 miesiąca lub w temperaturze -80 ° C w ciągu 6 miesięcy. Unikaj powtarzających się cykli rozmrażania.
  • Przed rozpoczęciem testu próbki należy doprowadzić do temperatury pokojowej.
  • Wirować, aby zebrać próbkę przed użyciem.
  • Próbki zawierające NaN3 nie mogą być testowane, ponieważ hamują aktywność peroksydazy chrzanowej (HRP).
  • Zebrać ostrożnie supernatanty. Gdy osady wystąpiły podczas przechowywania, wirowanie powinno być przeprowadzone ponownie.
  • Hemoliza może znacząco wpłynąć na ważność wyników badań. Uważaj, aby zminimalizować hemolizę.

* Tego zestawu nie można rozcieńczyć . Dzięki materiałowi, którego używamy do przygotowania zestawu, interferencja matrycy próbki może fałszywie obniżyć specyficzność i dokładność testu.

Procedura Sayay

1. Przygotuj wszystkie odczynniki, roztwory standardowe i próbki zgodnie z instrukcją. Przed użyciem wszystkie odczynniki doprowadzić do temperatury pokojowej. Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.

2. Określ liczbę pasków wymaganych do testu. Włóż paski do ramek do użycia. Niewykorzystane paski należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C.

3. Dodaj standard 50μl do standardowego otworu. Uwaga : Nie dodawaj przeciwciał do standardowej studzienki, ponieważ standardowy roztwór zawiera biotynylowane przeciwciało.

4. Dodać 40 µl próbki do dołków na próbki, a następnie dodać 10 µl przeciwciała anty-GFAP do dołków do próbek, następnie dodać 50 µl streptawidyny-HRP do dołków próbek i studzienek standardowych (studzienka kontrolna nie pusta). Dobrze wymieszaj. Przykryj płytkę uszczelniaczem. Inkubować 60 minut w 37 ° C.

5. Wyjąć uszczelniacz i umyć płytkę 5 razy buforem do płukania. Namoczyć studzienki co najmniej 0,35 ml buforu do przemywania przez 30 sekund do 1 minuty dla każdego prania. W celu automatycznego płukania odessać wszystkie dołki i przemyć 5 razy buforem do płukania, przepełniając studzienki buforem do płukania. Blotować talerz na papierowych ręcznikach lub innym chłonnym materiale.

6. Dodaj 50 µl roztworu substratu A do każdej studzienki, a następnie dodaj 50 µl roztworu substratu B do każdej studzienki. Inkubować płytkę pokrytą nowym uszczelniaczem przez 10 minut w temperaturze 37 ° C w ciemności.

7. Dodaj 50 µl roztworu zatrzymującego do każdej studzienki, niebieski kolor natychmiast zmieni się na żółty.

8. Określić gęstość optyczną (wartość OD) każdego dołka natychmiast przy użyciu czytnika mikropłytek ustawionego na 450 nm w ciągu 10 minut po dodaniu roztworu zatrzymującego.

Odniesienia

„Utrata glejowego włóknikowego białka kwasowego (GFAP) osłabia proliferację komórek Schwanna i opóźnia regenerację nerwów po uszkodzeniu.”

Triolo D., Dina G., Lorenzetti I., Malaguti M., Morana P., Del Carro U., Comi G., Messing A., Quattrini A., Previtali SC

J. Celi. Sci. 119: 3981-3993 (2006)

Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)