Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw do testu ELISA dla świń

Zestaw Sandwich Świński ELISA Syndecan - 1 Indywidualny z 2-godzinnym czasem testu

Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz

Zestaw Sandwich Świński ELISA Syndecan - 1 Indywidualny z 2-godzinnym czasem testu

Sandwich Porcine ELISA Kit Syndecan - 1 Customized With 2 Hours Assay Time
Sandwich Porcine ELISA Kit Syndecan - 1 Customized With 2 Hours Assay Time

Duży Obraz :  Zestaw Sandwich Świński ELISA Syndecan - 1 Indywidualny z 2-godzinnym czasem testu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: BT Lab
Orzecznictwo: CE, ISO9001:2015, MSDS
Numer modelu: Nr kat. E0604Po

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w opakowanie na lód i styropian
Czas dostawy: 1-3 dni robocze, zamówienie zbiorcze w ciągu jednego tygodnia
Możliwość Supply: Western Union, T/T
Szczegółowy opis produktu
Uniprot No.: M5DFN4 Zwyczaj: Dostępne
marki: BT Lab Metoda badania: Kanapka
Długość testu: W ciągu 48 godzin Pamięci masowej: 2-8° C
High Light:

protein elisa kit

,

elisa test kit

Zestaw testowy Syndecan-1 ELISA na bazie szynki, dostosowany do potrzeb pacjenta, z 2-godzinnym czasem testu

Nr katalogowy E0 604 Po
Zamierzony U se
Ten zestaw kanapkowy służy do dokładnego wykrywania ilościowego Syndekanu-1 świni (znanego również jako SDC1) w surowicy, osoczu, supernatantach hodowli komórkowych, lizatach komórkowych, homogenatach tkankowych.
Standardowy zakres krzywej : 2ng / ml - 600ng / ml
Czułość : 1,26ng / ml
Rozmiar : 96 dołków
* Ten produkt służy wyłącznie do celów badawczych, a nie do użytku w procedurach diagnostycznych. Przed użyciem zaleca się przeczytanie tej instrukcji.

Zasada testu
Ten zestaw testowy ELISA jest testem immunoenzymatycznym (ELISA). Płytkę wstępnie powleczono przeciwciałem świńskim SDC1. SDC1 obecny w próbce jest dodawany i wiąże się z przeciwciałami pokrytymi w studzienkach. Następnie dodaje się biotynylowane przeciwciało świńskie SDC1 i wiąże się z SDC1 w próbce. Następnie dodaje się streptawidynę-HRP i wiąże się z biotynylowanym przeciwciałem SDC1. Po inkubacji niezwiązana Streptawidyna-HRP jest wymywana podczas etapu przemywania. Następnie dodaje się roztwór substratu i kolor rozwija się proporcjonalnie do ilości świńskich SDC1. Reakcję zakończono przez dodanie kwaśnego roztworu zatrzymującego i zmierzono absorbancję przy 450 nm.

Z ast ę z ą d ze ś ciowe

składniki Ilość
Roztwór standardowy (640ng / ml) 0,5 ml x 1
Wstępnie powlekana płytka ELISA 12 * 8 dołków pasków x1
Rozcieńczalnik standardowy 3 ml x1
Streptawidyna-HRP 6 ml x1
Zatrzymaj rozwiązanie 6 ml x1
Roztwór substratu A 6 ml x1
Roztwór substratu B 6 ml x1
Koncentrat buforu przemywania (30x) 20 ml x 1
Biotynylowane świńsko ASDC1 Przeciwciało 1 ml x1
Instrukcja użytkownika 1
Uszczelniacz płyt 2 zdjęcia
Torba na zamek błyskawiczny 1 zdjęcie


Kolekcja próbek
Surowica Pozwól surowicy skrzepnąć przez 10-20 minut w temperaturze pokojowej. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez 20 minut.

Osocze Zdobywaj osocze, używając EDTA lub heparyny jako antykoagulantu. Wirować próbki przez 15 minut przy 2000-3000 obrotów na minutę w temperaturze 2 - 8 ° C w ciągu 30 minut od pobrania.

Mocz Zebrać za pomocą sterylnej rurki. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Podczas gromadzenia płynu ustno-otrzewnowego i płynu mózgowo-rdzeniowego należy postępować zgodnie z wyżej wymienionymi procedurami.

Komórka C u poz ąnn ę su-pochłaniacza Zebrać za pomocą sterylnych probówek podczas badania wydzielanych składników. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Zbierz ostrożnie supernatanty. Podczas badania składników w komórce należy użyć PBS (pH 7,2-7,4), aby rozcieńczyć zawiesinę komórek do stężenia komórek około 1 miliona / ml. Uszkadzaj komórki przez powtarzające się cykle zamrażania i rozmrażania, aby wypuścić składniki wewnętrzne. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.

Tkanki Wypłukać tkanki w PBS (pH 7,4) w celu dokładnego usunięcia nadmiaru krwi i zważyć przed homogenizacją. Mielimy tkanki i homogenizujemy je w PBS (pH 7,4) za pomocą szklanego homogenizatora na lodzie. Rozmrozić w 2-8 ° C lub zamrozić w temperaturze -20 ° C. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.

Uwaga

  • Stężenia próbek należy przewidzieć przed użyciem w teście. Jeśli stężenie próbki nie mieści się w zakresie krzywej standardowej, użytkownicy muszą skontaktować się z nami w celu określenia optymalnej próbki do swoich konkretnych eksperymentów.
  • Próbki, które należy zużyć w ciągu 5 dni, należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C. Próbki należy podzielić na równe objętości lub przechowywać w temperaturze -20 ° C w ciągu 1 miesiąca lub w temperaturze -80 ° C w ciągu 6 miesięcy. Unikaj powtarzających się cykli zamrażania i rozmrażania.
  • Próbki powinny zostać doprowadzone do temperatury pokojowej przed rozpoczęciem testu.
  • Odwiruj, aby pobrać próbkę przed użyciem.
  • Próbki zawierające NaN3 nie mogą być testowane, ponieważ hamują aktywność peroksydazy końskiej (HRP).
  • Zbierz ostrożnie supernatanty. Gdy podczas przechowywania wystąpiły osady, należy powtórzyć wirowanie.
  • Hemoliza może znacznie wpłynąć na ważność wyników testu. Uważaj, aby zminimalizować hemolizę.

* Nie można rozcieńczać tego zestawu. Ze względu na materiał, którego używamy do przygotowania zestawu, zakłócenie matrycy próbki może fałszywie obniżyć swoistość i dokładność testu.

P Rocedura
1. Przygotuj wszystkie odczynniki, roztwory standardowe i próbki zgodnie z instrukcją. Przed użyciem wszystkie odczynniki należy doprowadzić do temperatury pokojowej. Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.
2. Określ liczbę pasków wymaganych do testu. Wstaw paski w ramkach do użycia. Niewykorzystane paski należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C.
3. Dodaj standard 50 μl do standardowej studzienki. Uwaga : Nie dodawaj przeciwciał do standardowej studzienki, ponieważ standardowy roztwór zawiera biotynylowane przeciwciało.
4. Dodaj 40 μl próbki do dołków do próbek, a następnie dodaj 10 μl przeciwciała anty-SDC1 do dołków do próbek, następnie dodaj 50 μl streptawidyny-HRP do dołków do próbek i standardowych dołków (niezawierająca pustej studzienki kontrolnej). Dobrze wymieszaj. Przykryj płytę uszczelniaczem. Inkubować 60 minut w 37 ° C.
5. Usuń uszczelniacz i przemyj płytkę 5 razy buforem do przemywania. Namoczyć studzienki za pomocą co najmniej 0,35 ml buforu do płukania przez 30 sekund do 1 minuty na każde płukanie. W celu zautomatyzowanego mycia odessać wszystkie studzienki i przemyć 5-krotnie buforem do przemywania, przepełniając dołki buforem do przemywania. Wymieszać płytkę na ręcznikach papierowych lub innym chłonnym materiale.
6. Dodaj 50 μl roztworu substratu A do każdej studzienki, a następnie dodaj 50 μl roztworu substratu B do każdej studzienki. Inkubować płytkę pokrytą nowym uszczelniaczem przez 10 minut w temperaturze 37 ° C w ciemności.
7. Dodaj 50 μl roztworu zatrzymującego do każdej studzienki, niebieski kolor natychmiast zmieni kolor na żółty.
8. Określ gęstość optyczną (wartość OD) każdej studzienki natychmiast, używając czytnika mikropłytek ustawionego na 450 nm w ciągu 10 minut po dodaniu roztworu zatrzymującego.

S ummary
1. Przygotuj wszystkie odczynniki, próbki i standardy.
2. Do każdej studzienki dodaj próbkę i odczynnik ELISA. Inkubować przez 1 godzinę w 37 ° C.
3. Umyj płytkę 5 razy.
4. Dodaj roztwór substratu A i B. Inkubuj przez 10 minut w 37 ° C.
5. Dodaj roztwór zatrzymujący i kolor się rozwija.
6. Odczytaj wartość OD w ciągu 10 minut.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)