Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyZestaw Sandwich ELISA

Cytosolic Carboxypetidase 3 Sandwich ELISA Kit do dokładnego wykrywania ilościowego

Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Korain Biotech Co., Ltd Certyfikaty
Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Tommy

Mamy zaufanie do współpracy z Tobą w celu rozszerzenia rynku o kolejny rok.

—— Lilis

Im Online Czat teraz

Cytosolic Carboxypetidase 3 Sandwich ELISA Kit do dokładnego wykrywania ilościowego

Cytosolic Carboxypetidase 3 Sandwich ELISA Kit For Accurate Quantitative Detection
Cytosolic Carboxypetidase 3 Sandwich ELISA Kit For Accurate Quantitative Detection

Duży Obraz :  Cytosolic Carboxypetidase 3 Sandwich ELISA Kit do dokładnego wykrywania ilościowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: BT Lab
Orzecznictwo: CE, ISO9001:2005, MSDS
Numer modelu: Nr kat. E4526Hu

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w opakowanie z lodem i styropian
Czas dostawy: 1-3 dni robocze, zamówienie zbiorcze w ciągu tygodnia
Możliwość Supply: Western Union, T/T
Szczegółowy opis produktu
Nr kat: E4526Hu Zamówienie zbiorcze: Tak
Docelowe białko: Karboksypetydaza cytozolowa 3 rozmiar: 96 dołków / 48 dołków
Dostawy: W ciągu 48 godzin marki: BT Lab
High Light:

elisa sandwich assay kit

,

sandwich elisa test kit

Indywidualny zestaw testowy ELISA dla ludzkiej cytozolowej karboksypetydazy 3 do dokładnego wykrywania ilościowego

Nr kat. E 4 526Hu

Zasada testu

Ten zestaw testowy Elisa jest testem immunosorbentowym połączonym z enzymem (ELISA). Płytkę wstępnie powleczono ludzkim przeciwciałem AGBL3. AGBL3 obecny w próbce jest dodawany i wiąże się z przeciwciałami powleczonymi na studzienkach. Następnie dodaje się biotynylowane ludzkie przeciwciało AGBL3 i wiąże się z AGBL3 w próbce. Następnie dodaje się streptawidynę-HRP i wiąże się z biotynylowanym przeciwciałem AGBL3. Po inkubacji niezwiązany streptawidyna-HRP jest wymywana podczas etapu przemywania. Następnie dodaje się roztwór substratu i kolor rozwija się proporcjonalnie do ilości ludzkiego AGBL3. Reakcję kończy się przez dodanie kwasowego roztworu zatrzymującego i mierzy się absorbancję przy 450 nm.

Standardowy zakres krzywej : 0,05 ng / ml - 20 ng / ml

Czułość : 0,019 ng / ml

Przechowywanie : Przechowuj odczynniki w temperaturze 2–8 ° C. W przypadku przechowywania przez ponad 6 miesięcy należy zapoznać się z datą ważności przechowywać w temperaturze -20 ° C. Unikaj powtarzających się cykli rozmrażania. W przypadku otwarcia poszczególnych odczynników zaleca się użycie zestawu w ciągu 1 miesiąca.

* Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów badawczych, a nie do użytku w procedurach diagnostycznych. Zdecydowanie zaleca się przeczytanie tej instrukcji całkowicie przed użyciem.

Przeznaczenie

Ten zestaw kanapkowy służy do dokładnego ilościowego wykrywania ludzkiej cytozolowej karboksypetydazy 3 (znanej również jako AGBL3) w surowicy, osoczu, supernatantach z hodowli komórkowej, lizatach komórkowych, homogenatach tkankowych.

Środki ostrożności

  • Przed użyciem zestaw testowy Elisa i próbkę należy naturalnie ogrzać do temperatury pokojowej przez 30 minut.
  • W eksperymencie należy ściśle przestrzegać tej instrukcji.
  • Po usunięciu żądanej liczby pasków natychmiast ponownie zamknij torebkę, aby zabezpieczyć resztki przed zniszczeniem. Zakryj wszystkie odczynniki, gdy nie są używane.
  • Podczas pipetowania odczynników upewnij się, że kolejność pipetowania i szybkość dodawania od studni do studni.
  • Końcówki do pipet i uszczelniacz do płyt w dłoni powinny być czyste i jednorazowe, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego.
  • Unikaj jednoczesnego używania odczynników z różnych partii.
  • Roztwór substratu B jest wrażliwy na światło, nie wystawiaj roztworu substratu B na działanie światła przez długi czas.
  • Roztwór zatrzymujący zawiera kwas. Podczas korzystania z tego materiału należy nosić ochronę oczu, dłoni i skóry. Unikać kontaktu skóry lub błon śluzowych z odczynnikiem zestawu.
  • Zestawu testowego Elisa nie należy używać po upływie daty ważności.

Kolekcja próbek

Surowica Pozwól surowicy krzepnąć przez 10-20 minut w temperaturze pokojowej. Wirować przy 2000-3000 RPM przez 20 minut.

Osocze Zbierz osocze za pomocą EDTA lub heparyny jako antykoagulantu. Odwiruj próbki przez 15 minut przy 2000-3000 RPM w 2 - 8 ° C w ciągu 30 minut od pobrania.

Mocz zbierać za pomocą jałowej probówki. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Podczas pobierania płynu opłucnowego do otrzewnej i płynu mózgowo-rdzeniowego należy postępować zgodnie z wyżej wymienionymi procedurami.

Komórka S nadernatant Zbieraj jałowymi probówkami podczas badania wydzielonych składników. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut. Zbierz ostrożnie supernatanty. Podczas badania składników w komórce, użyj PBS (pH 7,2-7,4), aby rozcieńczyć zawiesinę komórek do stężenia komórek około 1 miliona / ml. Uszkadzaj komórki przez powtarzające się cykle zamrażania i rozmrażania, aby wypuścić elementy wewnętrzne. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.

Tkanki i inne płyny ustrojowe Przepłukać tkanki w PBS (pH 7,4), aby dokładnie usunąć nadmiar krwi i zważyć przed homogenizacją. Zmiel tkanki i zhomogenizuj je w PBS (pH 7,4) za pomocą szklanego homogenizatora na lodzie. Rozmrozić w 2-8 ° C lub zamrozić w -20 ° C. Wirować przy 2000-3000 obr / min przez około 20 minut.

* Tego zestawu nie można rozcieńczyć. Ze względu na materiał, którego używamy do przygotowania zestawu, interferencja matrycy próbki może fałszywie obniżyć specyficzność i dokładność testu.

Przygotowanie odczynnika

Wszystkie odczynniki należy przed użyciem doprowadzić do temperatury pokojowej.

Standard Odtworzyć 120 μl wzorca (24ng / ml) ze 120 μl standardowego rozcieńczalnika, aby uzyskać standardowy roztwór podstawowy 12ng / ml. Pozwól wzorcowi siedzieć przez 15 minut z delikatnym mieszaniem przed sporządzeniem rozcieńczeń. Przygotuj podwójne punkty standardowe, seryjnie rozcieńczając standardowy roztwór podstawowy (12ng / ml) 1: 2 standardowym rozcieńczalnikiem, aby uzyskać roztwory 6ng / ml, 3ng / ml, 1,5ng / ml i 0,75ng / ml. Standardowy rozcieńczalnik służy jako zerowy wzorzec (0 ng / ml). Wszelkie pozostałe roztwory należy zamrozić w temperaturze -20 ° C i zużyć w ciągu jednego miesiąca. Proponowane rozcieńczenie standardowych roztworów jest następujące:

12ng / ml Standard nr 5 120 μl Original Standard + 120 μl Standardowy rozcieńczalnik
6ng / ml Standard nr 4 120 μl Standardowy nr 5 + 120 μl Standardowy rozcieńczalnik
3ng / ml Standard nr 3 120 μl Standardowy nr 4 + 120 μl Standardowy rozcieńczalnik
1,5 ng / ml Standard nr 2 120 μl Standardowy nr 3 + 120 μl Standardowy rozcieńczalnik
0,75 ng / ml Standard nr 1 120 μl wzorca nr 2 + 120 μl wzorca rozcieńczalnika

Standardowe stężenie Standard nr 5 Standard nr 4 Standard nr 3 Standard nr 2 Standard nr 1
24ng / ml 12ng / ml 6ng / ml 3ng / ml 1,5 ng / ml 0,75 ng / ml

Bufor płuczący Rozcieńczyć 20 ml koncentratu buforu płuczącego 25x do dejonizowanej lub destylowanej wody, aby uzyskać 500 ml 1x buforu płuczącego. Jeśli w koncentracie utworzyły się kryształy, delikatnie mieszaj, aż kryształy całkowicie się rozpuszczą.

Procedura testu

1. Przygotuj wszystkie odczynniki, standardowe roztwory i próbki zgodnie z instrukcją. Przed użyciem doprowadzić wszystkie odczynniki do temperatury pokojowej. Test przeprowadza się w temperaturze pokojowej.

2. Określ liczbę pasków wymaganych do testu. Włóż paski do ramek, aby użyć. Nieużywane paski należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C.

3. Dodaj 50 μl wzorca do standardowej studzienki. Uwaga : Nie dodawaj dobrze przeciwciała do standardu, ponieważ standardowy roztwór zawiera biotynylowane przeciwciało.

4. Dodaj 40 μl próbki do studzienek z próbkami, a następnie dodaj 10 μl przeciwciała anty-AGBL3 do studzienek z próbkami, a następnie dodaj 50 μl streptawidyny-HRP do studzienek z próbkami i studzienek standardowych (nie studzienka kontrolna ślepa). Dobrze wymieszaj. Przykryj płytkę uszczelniaczem. Inkubować 60 minut w 37 ° C.

5. Usunąć uszczelniacz i umyć płytkę 5 razy buforem do przemywania. Moczyć studzienki co najmniej 0,35 ml buforu do płukania przez 30 sekund do 1 minuty dla każdego płukania. W celu zautomatyzowanego płukania należy odessać wszystkie studzienki i przemyć 5 razy buforem do płukania, przepełniając studzienki buforem do płukania. Zetrzyj talerz na papierowych ręcznikach lub innym chłonnym materiale.

6. Dodaj 50 μl roztworu substratu A do każdego dołka, a następnie dodaj 50 μl roztworu substratu B do każdego dołka. Inkubować płytkę pokrytą nowym uszczelniaczem przez 10 minut w 37 ° C w ciemności.

7. Dodaj 50 μl roztworu zatrzymującego do każdej studzienki, niebieski kolor natychmiast zmieni kolor na żółty.

8. Natychmiast określić gęstość optyczną (wartość OD) każdego dołka za pomocą czytnika mikropłytek ustawionego na 450 nm w ciągu 10 minut po dodaniu roztworu zatrzymującego.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Korain Biotech Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Lee

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)